Říjen 2009

Rozhovor Holly Marie Combs Donoho

4. října 2009 v 11:44 | Spidercat |  Rozhovory s celebritami

Rozhovor s Holly Marie Combs Donoho


Holly Marie Combs Donoho

Celé jméno: Holly Marie Combs Donoho
Narozena: 3.12.1973
Znamení: Střelec
Místo narození: San Diego (Californie, USA)
Nyní žije: Los Angeles
Oči: Hnědé
Výška: 155 cm (5'2)
Povolání: Herečka
Záliby: Koně, ježdění na koni a zahradničení
Zvířata: 3 Psi (Travis - Německý Shepherd, Hugo a Lola - dostala je od Alyssiny mamky Lin),
2 Kočky (Blue a Selena), 3 Koně (Jesse, Jake a Jezebel), 2 Králíčci (Thumper a Jack),
4 Lovebirds (dva z nich se jmenují Lollipop a Flower), 2 Křečci a 4 Rybičky

Auto: Volkswagen
Nejlepší kamarádka: Alyssa Milano a Shannen Doherty
Nejoblíbenější jídlo: Italské
Nejoblíbenější barva: Modrá
Nejoblíbenější hudba: Remy Zero a U2, jinak poslouchá vše od country až po hard rock
Nejoblíbenější herec: Andy Garcia
Nejoblíbenější herečka: Susan Sarandon
Nejoblíbenější film: Wild At Heart, The Matrix, Star Wars
Nejoblíbenější seriál: The X Files, Friends a Mad About You (Jsem do tebe blázen)
Nejoblíbenější sport: Jízda na koni a tenis
Tetování: 4/5 přesný počet nikdo neví :-)
Stav: Rozvedená, nyní šťastně vdaná
Rodina: Matka Lauralei, manžel David W. Donoho a syn Finley Arthur (narozen 26.4.2004)


Povolání: Herečka, producentka
Věk: 35
Datum narození: 3. 12. 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 157 cm

Životopis

Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.

Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.

Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

V roce 2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho

V roce 2008 natáčí seriál Mistresses, kde hraje roli Jane. Tento seriál je trochu kultovnější než její minulé projekty. V překladu název znamená Milenky. Holly o své postavě říká, že je trochu odlehčením celého seriálu.

Zajímavosti:
Výška : 1,55 m
Náboženství: Protestantské
Oblíené jídlo: Italské
Studia: Professional Childrens School, New York
Koníčky : Koně, zahradničení(a také jejím velkým koníčkem je vaření)


Bývalá herečka utajila průběžně těhotenství v tajnosti, protože bylo považováno za vysoce rizikový, ale nyní přivítala dalšího zdravého chlapece do její rodiny.

Recept:na papriku s balkáňákem a houskou