Svatby celebrit

1. července 2009 v 15:50 | Spidercat

Svatby celebrit (vybírám jen ty nejhezčí videa ze svadby!)

Courtney Cox Arguette a vše okolo jejich svadby s Davidem Arguettem


Svadba-

Svatba

Kdy: 12.června 1999(12.6 1999)

Kde: Grace Cathedral, San Francisco

Počet hostů: 250

Nevěstiny šaty: Hedvábné krepové šaty značky Valentino se 180cm dlouhou vlečkou.

Svatební kytice: Rudé růže

Zajímavost: David nemohl prstýnek na Courtneynin prst navléknout.Po dlouhém zápolení ho olízl a prsten konečně sklouzl..
Chyběl na svatbě někdo? Ne,všichni hosté dorazili.


Svadba na rychlo Holly Marie Combs Donoho a Davida Donoha

Holly Marie Combs a její dnes už manžel David Donoho plánovaly svadbu už delší dobu, ale vzhledem k tomu že Holly čekala syna Finleyho,se rozhodly se svadbou pospíšit a také se stalo bylo to velmi na rychlo.Obřad se konal u Holly a Davida na zahradě a doma kde se cítí prý nejlépe

Hosté

Holly a David nechtěly moc velkou svadbu ,jen v okruhu přátel a blízkích také se tak stalo na jejich svadbu dorazilo přes 20 lidí.Na svadbě samozdřejmě také nesměla chybět Alyssa Jayne Milano a Shannen Doherty.

Dary

Pro Holly byl prý samotný dar svadba a synové.Její manžel David tvrdil to samé.
Holly a manžel dostaly od rodičů starožitný porcelán po jejich rodině a starožitnou truhlu, čehož si Holly velice váží,a přiznala se že hrozně miluje staré věci samozdřejmě jen co se týče nábytku,porcelánu a tak podobně ale co se týče oblečení,na to má Holly velmi odlišný názor.Nebo také dostaly kolébku pro syna a různé oblečení.Prý dostaly také velké srdce jako bulík i s rukama cehož si též hodně váží.Dále dostaly luk spíše její manžel a kytaru hodně starou.Holly a David dostaly dokonce i dárek od samotné Britney Spears která se za Holly zastavila aspoň kvůli dárku zaspívala jim písničku a dalajim velkou knihu plnou vzpomínek,dokonce se zastavil zaspívat i Mario(s písničkami třeba jako Let Me..atd..A ještě aby Holly nezapoměla prý dostaly poukaz do třetího nejdrašího starožitnictví v Americe.

Holly David a druhý syn Finley(dnes už má třetího syna jménem Kelley James)

Dne 14.2. 2004 se Holly provdala za Davida Donoha.V té době,jak je vidět na jejím bříšku už čekala Finleyho.A tady je jsou fotky ..i s muzikou je to lepší než jen fotky:-)


Christina Aguilera a Jordan Bratman po té co se vzali, se Christine velmi daří nejen v soukromý ale i v práci.V soukromém životě se jí též daří. 19.11.2005 se provdala za Jordana Bratmana a 12.1.2008 porodila jejich prvního potomka - chlapečka jménem Max Liron Bratman
V současné době pracuje na novém albu, které má vyjít tento rok, v září a dokonce má i nový parfém ,,By Night", který by měl na
trh přijít už tento rok v červnu.

Manželství A Svatba:-)

Všechny informace o svatbě a manželství Christiny a Jordana.

Christina Aguilera a Jordan Bratman se rozhodli po tříletém vztahu vstoupit do manželského svazku. Učinili tak tradiční svatbou 19. listopadu 2005. Christina z úcty k manželovi sundala svých 12 piercingů. Chrisina ani Jordan ještě nikdy nebyly ve svazku manželském.

Christina Maria Aguilera se narodila 18. prosince 1980 v New Yorku. Jordan Bratman v červnu roku 1977. Přesné datum jeho narození není známo, spekuluje se o 4. červnu, což je den, kdy v roce 2005 Chris uspořádala pro Jordana narozeninovou oslavu.

Jak se potkali:
Pár se seznámil v roce 2002. V tu dobu pracoval Jordan pro Azoff Music Management, což je Christinina manažerská společnost. Navzájem je představil její manažer Irving Azoff.

Zásnuby a oslavy:
11. února 2005 byl pár v pokojovém hotelu Carmel California, který byl vyzdoben okvětními lístky z růží, balónky a dárkovými koši. Každý box obsahoval jednu báseň, kterou napsal sám Jordan. Když Christina otevřela poslední koš, našla uvnitř prsten. Jordan poklekl na kolena a řekl: "Vzdáš mi tu poctu, že se staneš mou ženou?" V dubnu 2005 Christina, Jordan a jejich rodiny uspořádali párty v Santa Monice. Mezi dekoraci při stolování patřily malé svatební koláčky a plátky růží. Jordan přenesl symbolicky Christinu přes práh restaurace.

Pár měl rozlučkový večírek 28. října 2005 ve stylu Halloweenu v Hard Rock Hotel & Casino v Las Vegas. Christina byla převlečená za zdravotní sestru a Jordan byl oblečen jako doktor.

Svatba :-)
Christina přijela na svatební obřad v bílém automobilu Rolls Royce Phantom. Christina a Jordan měli svatbu při západu slunce pod přístřeškem nedaleko lesa v Staglin Family vinohrad v Napa Valley v severní Kalifornii (fotografie níže). Obřadu se účastnilo početných 130 hostů. Mezi hosty byla samozřejmě matka Chris, její tanečníci a manažel Irving Azoff. Jordan a Christina měli zkušební večeři s japonským týmem v pátek před samotným obřadem ve středisku Auberge Du Soleil v Napa Valley (fotografie níže). Občerstvení a hlavní menu měla na starost Christiny oblíbená japonského sushi restaurace Hamasaku.
Pár požádal všechny hosty, aby nenosili žádné svatební dary a aby místo nich přispěli obětem hurikánů Katrina a Rita.

Svatební šaty a doplňky:
Christininy svatební šaty navrhl slavný designér Christian Lacroix. Z vlasů měla udělaný drdol ozdobený šperky a bílými květinami. Snubní prstýnky navrh Stephen Webster - pro Christinu nechal udělat speciální prsten z platiny s pětikarátovým diamantem. Žena Stevie Wondera, Kai Milla navrhla šaty pro družičky.

Christina o Jordanovi:
"Vždycky začnu brečet, když si uvědomím, co všechno přinesl do mého života. Tak jako v týmu se navzájem povzbuzujeme, děláme se silnějšími, chytřejšími a... prostě lepšími."

A teť konečně video ze svadby Christiny Aguilery tedy fotky ..s písničkou myslím že je to lepší než fota ale ty sem postupně též dodám:-)


19.11.2005 se provdala za Jordana Bratmana

Toto je video přímo ze svadby..bylo vidět že svadbu měli velice poklidnou:-)!!!
opět video ale tentokrát s fotkami!


opět video s fotkami kde je vidět jak si na vlastní svadbě Christina zaspívala!:-o


.:: Marcia Cross slavila stylově ::.
----------------------------------------------------------------------------


Pro ty co to ještě nepostřehli, tak se Marcia provdala za burzovního makléře Toma Mahonyho. Svatbu měli v kostele v San Gabrielu. Marcia na sobě měla svatební šaty od "Reem Acra". Sestra Ellen hrála na kytaru a zpívala písničku "Only Love Remains" zatímco Marcia šla uličkou po boku svého otce Marka Grosse (83) s své matky Janet (72). Marcia měla také 7 dívek ve věku kolem 12 let (především děti jejich známých), které jí před nohy házeli květiny. Mimo to, bylo pozváno 220 hostů na svatbu včetně Evy Longorie, Fellicity Hoffman a Williama H. Macyho.

Posvatební hostina se konala v hotelu Ritz v Pasadeně v Kalifornii.
Tato svadba se odehrála dne 24.června 2006(24.6 2006)

Toto je video je lepší!Marcia tam je až od 7 min..tak si to kdyžtak přetočte!!!

A to je, video kde marcia povídá o své svadbě jaká byla atd..jsou tam fotky ale i mezitim videa třeba jak tančila se svým otcem:-) určitě to stojí zato!TOTO JSOU FOTA
Svatební oznámenía další fotky hostina atd....prostě hodně okamžiků ze svatby

hostina


společné foto kamarádek a Marcie, a proč tam chyběla Teri Hatcher?neměla prý čas a navíc se v té době nepohodly
Eva Longoria a Tony Parker(v té době ještě nebyla provdaná)

drůžičky a Marcia
Marcie otec a matkadrůžičky a Marcie

krájení velikého dortu 5 patrového!

1.novomanželský polibekMarcia and Tom
Po focení to už nemohly vydržet i před tím se už červenal a tady je důkaz jak vybouchly smíchy
:-o


Svatba Nicole Kidman a country zpěváka Keitha Urbana, den po té co jse provdala Marcia Cross s Tomem Mathonym.Byla to shoda okolností?Ještě ani neoschly slzy dojetí nad romantickou svatbou a jepičím manželstvím herečky Renée Zellweger a country zpěváka Kenna Chesneyho a svět celebrit už servíruje svým věrným další lahůdku: australská herečka Nicole Kidman se tento víkend znovu vdává a bere si, světe div se, také countryového zpěváka - Keitha Urbana. Country music je patrně v kurzu. Otázkou zůstává, zda bude jejich společný osud šťastnější.
Renée prý dokonce své kamarádce a herecké kolegyni z filmu Návrat do Cold Mountain radila, aby si svatbu ještě rozmyslela. Ale Nicole ji patrně neposlechne, o čemž svědčí i již objednaný patřičně okázalý hotel pro svatební hosty. A také přestoupení rusovlasé krásky zpátky na katolickou víru, kterou opustila, když při svatbě s prvním manželem Tomem Cruisem absolvovala scientologický obřad.
Vztah Nicole a Keitha má proti dvojici Renée a Kenny již rozhodně delší trvání. Ti se brali po pětiměsíční známosti, zatímco o sympatiích Nicole k hezounkovi Keithovi se začalo šuškat už loni v srpnu, kdy se na něžných procházkách ruku v ruce dostali pod svědomitý dohled fotografů.
S Keithem se prý Nicole seznámila loni v lednu v Los Angeles na galavečeři pořádané při vyhlašování významných Australanů. A v prosinci jejich vztah oficiálně potvrdil bývalý manžel Cruise. Zasnoubení oznámil slavný pár v květnu a spekulovalo se dokonce i o těhotenství, když byl Urban spatřen, kterak "drží ruku na bříšku Nicole", které bylo "nezvykle vypouklé".

Své Ano si řekly dne 25.6.2006

foto ze svadby

Nicole v autě se svým otcem..:-)

No a tady je takové video..ze svadby..:-)Avril Lavigne: Svatba!

Punková princezna Avril Lavigne si o víkendu dne 15.7.2006
nečekaně vzala svého přítele Derycka Whibleyho (26).

Divoká zpěvačka řekla frontmanovi skupiny Sum 41 své ano během soukromého obřadu ve městě Montecito v Kalifornii.
Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Lavigne vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem. (jc)

Avril si vzala Darycka dne 15.7.2006Protože Avril a Deryck mají hodně fotek..ze svatby tak tady máte video všech fotek ,fotky sem pak přidám zvlášť


boužel toto manželství se rozpadlo 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaká si myslíte že byla svatba nejhezčí celebrity?

Marcia Cross
Eva Longoria Parker
Avril Lavigne
Holly Marie Combs

Komentáře

1 spidercat spidercat | Web | 1. července 2009 v 20:35 | Reagovat

Ahoj všichni,tak jsme tu opět po několika týdnů budu se snažit doplnit všechny věci a to na plnou čáru!byla jsem v Americe a zistila jsme tam spoustu novích věcí od různých celebrit mám nové různé autogramy,maili,icq,
adresy a spousty dalších věcí!...jak jste si určitě všimily udělala jsem
novou rubriku a v tom článek Svatby celebrit..!a ještě pro případ neodepisuju na emaili ani na icq!...jako tím myslím že tam neposílám žádné adresy...a takovédle věci..musíte si to hlídat samy koukat se na můj blog jestli jsem to sem přidala v nejbliší době jsme sem dala třeba icq na Miley Cyrus..nebo třeba mail na Lady Gaga!

2 Deni Deni | Web | 2. července 2009 v 15:00 | Reagovat

Ahojík,máš fakt supr blogísek i ty icq na celebrity,jinak chci se tě zeptat psala si už s Ashley Tisdale?Prosím odepiš mi na blog jo a máš pravdu na tomto webu http://girlfrien.mujblog.centrum.cz/komentare/-30352.aspx
jsem te holce napsala asi před třema týdnama a ona mi ještě neodepsala tak ahojík a ozvi se.

3 Deni Deni | Web | 3. července 2009 v 11:30 | Reagovat

tak to se máš taky by jsem se s ní chtěla ale to se mi nesplní,jinak ty si taky uživej prázdnin snad mi napíše :-)

4 Deni Deni | Web | 3. července 2009 v 15:57 | Reagovat

a Ash chodí na to icq?Jestli nevíš jak často :-) .

5 Deni Deni | Web | 3. července 2009 v 23:09 | Reagovat

chjoo,at už mi Ashley napíše :-(

6 Deni Deni | Web | 7. července 2009 v 21:49 | Reagovat

Ahojí zato Avril si mně přidala do seznamu tak snad mi napíše :-)akorát Ash pořád nic

7 Deni Deni | Web | 8. července 2009 v 10:17 | Reagovat

Ahojík nevadí ti že si dám icq celebrit na můj blog www.celebrity56.blog.cz dám tam samozřejmě i zdroj.Tak neva?

8 Spidercat Spidercat | 9. července 2009 v 11:37 | Reagovat

nene nevadí

9 NIKOKA NIKOKA | Web | 13. července 2009 v 21:16 | Reagovat

DIK ZA KOMENTAR MOCINKY PEKNY TO TU MAS XD XD XD:-)

10 Renda Renda | Web | 30. července 2009 v 19:56 | Reagovat

hezký to tu je :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama