bydlení..slavných 2 pokračování

22. července 2009 v 19:03 | Spidercat |  bydlení..slavných
George Michael: Dobrovolné vězení

Přesto, že je rezidence obklopena kilometrovými plážemi, nesmí u ní chybět obří bazén s výhledem na krásné okolí.

Moderní kuchyň poskytuje veške­rý komfort k přípra­vě pochoutek.

Koukat z postele na televizi je snad v případě této ložnice obrovská škoda.

Tohle jen tak někde nezažijete. Z vany je oceán doslova na dosah

U velkého stolu se scházejí všichni obyvatelé luxusní vily. Tady nejen jedí, ale konzultují také pracovní záležitosti.

George Michael chce vydat novou desku a pro maximální soustředění i klid na práci neváhal obětovat pár milionů.

Kde: Kapské Město
Za kolik: 5,6 milionu dolarů

Známý průšvihář George Michael (45) se rozhodl, že pořádně zapracuje na přípravě svého nového alba, a aby na to měl pořádný klid, pronajal si za nehorázné peníze přepychovou vilu v Kap­ském Městě v Jižní Africe. Původ­ně si Michael vybral sídlo nedaleko hor, ale ukázalo se, že je okolí příliš hlučné, a zpěvák tak musel pátrat dál.

Když ale zahlédl tuto vilu, ihned svému agentovi sdělil: "Tohle místo chci." Dokonce i předešlí nájemníci se museli v rychlosti odstěhovat, aby se den na to mohl George pustit do zabydlování. Zpěvák však krásnou vilu neobývá sám. Jeho dlouholetý kamarád textař David Mortimer, tanečník Shirlie Kemp se svým synem a producentka Caroline True mu dělají společnost.

Kromě toho, že tvrdě pracují, si plnými doušky užívají i přepychu, který jim sídlo nabízí. Nezaměnitelného výhle­du na světově proslulé pláže Clifton a Camps Bay nedaleko Krugerova národního parku se obyvatelé vily nemohli nabažit, a tak se mnohokrát stávalo, že dlouhé dny 'nevytáhli paty' ven. "George tady v okolí nikdo neviděl, je pořád zalezlý," prozradil dobře informovaný zdroj.

Na druhou stranu se mu prý ani nediví, jelikož je jeho pobyt ve vile omezen na 5 týdnů, pokud si ho tedy nerozhodne prodloužit. Všichni z Michaelova okolí se však shodují, že ultramoderně vybavené bydlení se šesti ložnicemi, kterým dominanují prosklené zdi, si zpěvák bude užívat déle nebo ho rovnou koupí do osobního vlastnictví.

Georgovy úspěchy

Rodilý Londýňan George Michael dosáhl nevídaných úspěchů. Ve svých pětadvaceti letech se mohl pochlubit 80 miliony prodaných alb po celém světě a už tehdy zpíval na největších a nejdůležitějších koncertech v historii.

Je také držitelem nespočtu ocenění a dle toho se odvíjejí i jeho nemalé pří­j­my. Právě díky své píli a výdělkům si může zpěvák dovolit pronajmout vilu za 5,6 milionu.

Nahlédněte do prosluněné rezidence Christiny Aguilery

Do rozlehlého obývacího pokoje se vejde osmnáct hostů. Aguilera má tolik přátel, že jimi místnost bez problému zaplní.

Aguilera si potrpí na krby. Ani v jedné z pěti ložnic nesmí chybět.


Zde si Aguilera pochutnává se svým manželem a synem v japonském stylu.

Běžný člověk se spokojí s domkem o třech ložnicích. Aguilera jich má rozhodně víc!

Kde: Hollywood Hills
Za kolik: 8 milionů $

Popová diva Christina Aguilera (28) od začátku své kariéry ušla pořádný kus cesty. Dnes je z ní úspěšná zpěvačka a mamina na plné obrát­ky, která si může díky svým pohádkovým příjmům dopřát vše, po čem zatouží.

A tak není divu, že si dělá sbírku nemovitostí. Jedno ze svých honosných sídel v Hollywoodu si pořídila již ve svých dvaadvaceti letech. A že to byl výhodný kup.

Za proskle­ný, krásně světlý dům s pěti ložnicemi, sedmi koupelnami a obřím obývákem s kr­bem a k tomu s pozem­kem úctyhodných 5 411 m2 tehdy zaplatila pouhých 5 milio­nů dola­rů.

Christina si tak může udržovat kondič­ku ve dvou bazénech nebo využívat svou skvělě vybavenou tělocvičnu. K dispozici má i lázně, kde pořádá pro přátele ozdrav­né dýchánky.

Dům však má i svá negativa - nebezpečné rohy, ostré hrany, skleněné stěny - zkrátka nic pro malé děti. Proto má Aguilera k dispozici další tři sídla, která pravidelně střídá...

Opustí svůj domov?

Z nevinné blondýnky se v roce 2000, kdy se do rádií dostal její mega hit Genie in a Bottle, stala velká popová star. Zprvu si své slávy užívala se vším všudy - než se koncem roku 2002 poznala s hudebním obchodníkem Jordanem Bratmanem.

Po třech letech oznámili na sv. Valentýna zásnuby a v listopadu téhož roku se i vzali. Pak si chvíli užívali sami sebe, než ohlásili, že čekají prvního potomka. Chlapeček Max Liron se narodil loni v lednu a od té doby je Aguilera spíš mámou než zpěvačkou.

Dokonce se netají tím, že chce další dítě a že na něm s manželem aktivně pracují. Právě sídlo, ve kterém teď žijí, budou muset opustit, jelikož skrývá mnoho nástrah pro Maxe i potenciální přírůstek.
Jessica Alba se rozšoupla

Zdánlivě prostý dům je zblízka úchvatný. Už jen terasa a park s bazénem stojí za ty peníze...

Monstrózní kuchyně.

Útulná ložnice s krbem.

Koupelna jako z pohádky.

Pořídila si manžela, miminko a k nim dokoupila i úžasné rodinné sídlo na kopcích Los Angeles.

Kde: L. A., Beverly Hills
Za kolik: 4,1 mil. dolarů

Není divu, že téhle nabídce realitního makléře nemohla krásná herečka Jessica Alba (27) odolat. Předtím, než porodila své první dítko, hledala s manželem Cashem Warrenem (29) nové rodinné hnízdečko. A italská vila, šikovně posazená těsně vedle N. Beverly Drive, je jedním slovem
dechberoucí!

Luxusní záležitost

Dům, který zvenku vypadá poměrně skromně, nabízí překvapivý prostor - 443 m2. Z romantického hlavního obývacího pokoje se vychází na rozlehlou venkovní terasu s úžasným výhledem. Čtyři ložnice a čtyři velké + dvě menší koupelny vystačí i pro hosty.

Uprostřed dlouhé kuchyně s profesionálním vybavením se vyjímá, možná až příliš, obrovský mramorový stůl. Mnohem útulněji vypadá půvabná velkorysá veranda s venkovní jídelnou - tam si romantickou večeři při svíčkách rozhodně umíme představit.

V celém domě, který Jessica od původních majitelů koupila i s vybavením, jsou originální italské obklady a keramika. Všechny pokoje mají výstup ven. A v přilehlém parčíku se skví bazén, lázně a vodopád. Prostě - Jessičin dům nemá chybu.

Zámecký život Ozzyho Osbourna

Bazén s kamennou fontánou a pompézním vstupem do domu.

Obývací pokoj je vybaven nábytkem pro zámek jako stvořeným

Pro posezení s přáteli i odpočinek se hodí kout v zahradě.

Načančaný pokoj pro hosty je v převážně bílé barvě.

Kontroverzní rocker prodal svůj dům v Americe.

Kde: Hollywood
Za kolik: 15 milionů dolarů

Rocker Ozzy Osbourne se zbavil svého luxusního domu v Hollywoodu! Za sídlo, v němž se odehrávala úspěšná reality show Osbourneovi, dostal pohádkovou sumu. Mediálně známá luxusní vila stála nového majitele v přepočtu asi čtvrt miliardy korun.

Ten získal kromě šesti ložnic také všechny vymoženosti moderní techniky, pro které měl Ozzy slabost. Koupelna je tak například vybavena toaletou, jejíž poklop se automaticky zvedá, jakmile někdo vejde. Navíc se pyšní vyhřívaným prkénkem a uživatele po vykonání potřeby dokonce omyje a osuší.

Součástí domu zůstal i Ozzyho litinový krucifix. Někdejší frontman kapely Black Sabbath se společně s manželkou Sharon, která je televizní hvězdou a sudí v soutěži pěveckých talentů, rozhodl po odchodu svých dvou mladších dětí - dvacetiletého Jacka a jednadvacetileté Kelly - z rodného hnízda přestěhovat do menšího domu ve Velké Británii.

Jak si žije Kate Moss

Luxusní sídlo na pobřeží oceánu dýchá přirozeným vkusem.

Přírodní tóny a masivní dřevo působí velmi jemně a teple.

Obrovská kožená sedačka a krb přímo lákají k lenošení v ponurém dni.

Rodilá Angličanka Kate Moss (34) nyní vyměnila deštivý Londýn za slunné L. A.


Kde: Los Angeles

Za kolik: 60 tisíc dolarů měsíčně

Světová topmodelka dala vale rodné Anglii a s rodinou přesídlila na teplejší místo - její volbou byla mekka filmové branže Los Angeles. Milionový dům na útesu je jako z pohádky. Kdykoliv se Kate zachce, může se i s dcerou Lily Grace kochat nádherným výhledem z téměř všech místností své rezidence.

Exkluzivní je ale i cena, za kterou má celebrita dům pronajatý. Za 60 tisíc dola­rů měsíčně může i s hosty užívat ke sportu a relaxaci tenisové kurty, krytý plavecký bazén či saunu s jacuzzi vanou. Pokud se návštěva rozhodne přespat, neochybně bude mít kde.

Prostor nabízí šest ložnic a sedm koupelen. Luxusem je venkovní bazén, jak jinak než s výhledem na pláž a oceán. Vzdušnost, nepřekonatelné vyhlídky a opečovávaná zahra­da jsou typickými znaky prostorného obydlí.

Přírodně laděný interiér láká svou vlídnou atmosférou a všudypřítom­né dřevo umocňuje dojem tepla a pohody. Skvostnou vilu stojící na pobřeží si modelka a příležitostná zpě­vačka vybrala ještě se svým ex-příte­lem Jeffersonem Hackem.

Jak si žije Charlie Sheen

Ultramoderní a přitom velice vkusná stavba v atriu schovává nezbytný, zajíma­vě řešený bazén.

Decentně laděný dům rozsvěcují výrazně barevné dekorace.

Na koupelně rozhodně architekt ani majitel nešetřil.

Známý bouřlivák se změnil - má novou ženu, nový dům i slušné způsoby.


Kde: L. A., Hollywood
Za kolik: 2,5 milionu $

Výbušná povaha proslavila Charlieho Sheena (42) snad víc než jeho herecké výkony. Skončil dokonce se soud­ním zákazem přiblížit se ke své exmanželce Denise Richards. Před rokem se ale jako mávnutím proutku změnil.

Potkal totiž osudovou lásku - o dvanáct let mladší Brooke Müller. Po týdenní známosti ji pozval na romantickou dovolenou do Kostariky a domů z tohoto malého ráje už Brooke odjížděla s diamantovým zásnubním prstenem od Tiffanyho za 10 milionů korun.

Letos v květnu se zamilovaný páreček vzal a Charlie jen kvete. Chová se jako vzorný přítel, dokonce funguje i jako ukázkový otec dvou dětí z manželství s Denise. Na rozšíření rodiny pomýšlí i s Brooke.

Možná proto neváhal investovat 2,5 milionu dolarů do nového domu v Hollywoodu, kam se spolu přestěhovali. Sídlo se čtyřmi ložnicemi je stejně harmonické jako život, který dnes vyléčený průšvihář vede - vyniká čistými liniemi a supermoderními prvky.

Reese Witherspoon: Jak bydlí Pravá blondýna

Stylové nádvoří

Vstupní hala

Velkorysá kuchyň


Na muže nemá Reese Witherspoon poslední dobou štěstí. O to víc se upnula na zařizování nového domu.

Kde: Ojai, Kalifornie
Za kolik: 6,9 milionu dolarů


Ještě předloni měla půvabná herečka Reese Witherspoon (32) jedno z nejspokojenějších hollywoodských manželství, dvě rozkošné děti, krásný dům v L. A. a po úspěchu komedie Pravá blondýnka skvěle našlápnutou kariéru. Bohužel právě to bylo důvodem, proč vztah s kolegou Ryanem Phillippem dostal první trhliny.
Následoval nikterak příjemný rozvod. Když pak nevydržela ani romance s fešákem Jakem Gyllenhaalem, Reese si řekla dost. Rozhodla se skoncovat s mužský­mi a věnovat jen svým dětem Avě a Deaconovi.
Aby byla rodinná idylka dokonalá, dala vale hollywoodskému mumraji a poohlédla se po něčem klidnějším. Ranč ve starém španělském stylu ve městě Ojai 60 mil severně od Los Angeles se zdá být tím pravým místem.
Kouzelná nemovitost schovaná na sedmiakrovém pozemku v Ojaiském údolí má pět ložnic, garáže pro čtyři auta, luxusní stáje a kromě obytného domu také několik velice citlivě a stylově zrenovovaných dalších budov. V takovém domečku se na milostná zklamání zapomíná skutečně snadno.

Jak bydlí Nicole Kidman 1.dům

V klasicky koloniálním stylu zařízený dům v Nashvillu vyměnili Nicole Kidman a Keith Urban za modernu v L. A.

Málokterý dům působí tak příjemně lehkým dojmem jako tenhle.

Obrovská, praktická a moderní ­ - kuchyň, jakou bychom všichni brali.

Australská kráska pojala přípravu na první miminko po svém - místo výbavičky sháněla nový dům.

Kde: L. A., Hollywood
Za kolik: 4,7 mil. $

Krátce poté, co herečka Nicole Kidman porodila svou dcerku, všechny kolem překvapila pro jistotu hned dvakrát.

Nejdříve jménem Sunday Rose (Nedělní růže), které holčičce vybrala, a pak tím, že hned po návratu z porodnice opustila svůj oblíbený klidný Nashville a nastěhovala se do nového domu přímo v centru dění, na vyhlášené Lime Orchard Road v Los Angeles.

Dům s pěti ložnicemi a pěti koupelnami je zařízený ve velmi moderním stylu se spoustou skla. Zahrada s obrovským bazénem se schovává pod korunami stromů a přímo z domu se nabízí kouzelný výhled na kaňon. Není nouze ani o sla­v­né sousedy.

Tím nejbližším je zpěvačka Jessica Simpson. Nicole s manželem Keithem Urbanem za nemovitost neváhali zaplatit 4,7 milionu dolarů, takové hnízdečko totiž hledali víc než rok. Jeden nedostatek krásná vila přece jen měla - všechny dětské prostory byly zařízeny jako pro chlapečka.

To ale není problém změnit. Hereččin vyhlášený dům v australském Sydney už patří minulosti. Nicole se nelíbilo, že nemá dost velký trávník, aby se na něm mohla batolit její holčič­ka, a rozhodla se ho prodat. Poohlíží se po jiném - s rozlehlou zahradou. Ve stěhování zřejmě našla zálibu.

Dům i s hangárem a letadlama můžete spatřit u Johna Travolta

Kde: Los Angeles
Za kolik: 7,5 mil

Vášnivý pilot John Travolta prý tráví nejvíce času u sebe na letišti nebo v letadle a ve vzduchu.
Protože to sousedům vadilo, rámus vedne i v noci John toho musel nechat ale nevydržel to moc dlouho a opeť létal proto na něj sousedé podaly stížnost za rušení nočního klidu!Ale John jako vždy létal a proto toho nechaly být a aby John byl jako vzorný soused létá jen přes den ale občas přeci jen i v noci.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alča Alča | Web | 30. července 2009 v 19:51 | Reagovat

Jůů hezký nejvíc se mi líbí Christiny Aguilera 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama