Červenec 2009

Slavné maminky a tatínkové s dětmi Americké

24. července 2009 v 9:41 | Spidercat
Americké hvězdy

SLAVNÉ MAMINKY A TATÍNKOVÉ

Kelly Rutherford (6.11.1968)
-děti: syn Hermés Gustaf Daniel (18.10.2006)
dcera Helena Grace (8.6.2009)
-bývalý manžel Daniel Giersch


David Charvet (15.5.1972)
- děti : dcera Heaven Rain (8.1.2007)
syn Shaya (5.3.2008)
- snoubenka Brooke Burke
- Brooke má z prvního manželství dcery Neriah (březen 2000) a Sierra Sky (2.4.2002)

Adam Sandler (9.9.1966)
- děti : dcery Sadie Madison (6.5.2006)
Sunny Madeline (2.11.2008)
- manželka Jackie Sandler

Rebecca Romijn-O'Connel (6.11.1972)
- děti : dvojčata,dcery Dolly Rebecca Rose (28.12.2008)
Charlie Tamara Tulip (28.12.2008)
- manžel Jerry O'ConnelKate Winslet (5.10.1975)
- děti : dcera Mia Honey (12.10.2000)
syn Joe Alfie (22.12.2003)
- dceru Miu má se svým první manželem Jimem Threapletonem


Alyson Hannigan (24.3.1974)
- děti : dcera Satyana (24.3.2009)
- manžel Alexis Denisof

Denise Richards (17.2.1971)
- děti : dcery Sam (9.3.2004)
Lola Rose (1.6.2005)
- bývalý manžel Charlie Sheen


Brian Littrell (20.2.1975)
- děti : syn Baylee Thomas (26.11.2002)
- manželka Leighanne Littrell

Cate Blanchett (14.5.1969)
- děti : synové Dashiell John (3.12.2001)
Roman Robert (23.4.2004)
Ignatius Martin (13.4.2008)
- manžel Andrew Upton
Julianne Moore (3.12.1960)
- děti : syn Caleb (4.12.1997)
dcera Liv Helen (11.4.2002)
- manžel Bart Freundlich

Novinky

23. července 2009 v 21:04 | Spidercat |  Novinky

23.07.09

1.Avril Lavigne- New York 8,00 h.Avril Lavigne prý zvracela při focení do časopisu Girls.
New York 13,00 h. Avril opět zvracela při obědě se svým manželem (Daryckem).15,25.h. Avril vyjádří časopisu Girls svou omluvu za nevolnost.16,35.h. Avril odjíždí z časopisu Girls za svým manželem a pak společně odjíždí k nim domu,kam Daryck zavoval soukromého doktora Avril
který jí prý údajně zakázal 7 dní pracovat a namáhat se!Že by zatím bylo konečně těhotenství Avril nebo jen nevolnost?Ale jak známe Avril 7 dní nevydrží bez námahy a práce.Co si myslíte je nebo není těhotná co zatím bylo?skuste anketu:-)

bydlení..slavných 2 pokračování

22. července 2009 v 19:03 | Spidercat |  bydlení..slavných
George Michael: Dobrovolné vězení

Přesto, že je rezidence obklopena kilometrovými plážemi, nesmí u ní chybět obří bazén s výhledem na krásné okolí.

Moderní kuchyň poskytuje veške­rý komfort k přípra­vě pochoutek.

Koukat z postele na televizi je snad v případě této ložnice obrovská škoda.

Tohle jen tak někde nezažijete. Z vany je oceán doslova na dosah

U velkého stolu se scházejí všichni obyvatelé luxusní vily. Tady nejen jedí, ale konzultují také pracovní záležitosti.

George Michael chce vydat novou desku a pro maximální soustředění i klid na práci neváhal obětovat pár milionů.

Kde: Kapské Město
Za kolik: 5,6 milionu dolarů

Známý průšvihář George Michael (45) se rozhodl, že pořádně zapracuje na přípravě svého nového alba, a aby na to měl pořádný klid, pronajal si za nehorázné peníze přepychovou vilu v Kap­ském Městě v Jižní Africe. Původ­ně si Michael vybral sídlo nedaleko hor, ale ukázalo se, že je okolí příliš hlučné, a zpěvák tak musel pátrat dál.

Když ale zahlédl tuto vilu, ihned svému agentovi sdělil: "Tohle místo chci." Dokonce i předešlí nájemníci se museli v rychlosti odstěhovat, aby se den na to mohl George pustit do zabydlování. Zpěvák však krásnou vilu neobývá sám. Jeho dlouholetý kamarád textař David Mortimer, tanečník Shirlie Kemp se svým synem a producentka Caroline True mu dělají společnost.

Kromě toho, že tvrdě pracují, si plnými doušky užívají i přepychu, který jim sídlo nabízí. Nezaměnitelného výhle­du na světově proslulé pláže Clifton a Camps Bay nedaleko Krugerova národního parku se obyvatelé vily nemohli nabažit, a tak se mnohokrát stávalo, že dlouhé dny 'nevytáhli paty' ven. "George tady v okolí nikdo neviděl, je pořád zalezlý," prozradil dobře informovaný zdroj.

Na druhou stranu se mu prý ani nediví, jelikož je jeho pobyt ve vile omezen na 5 týdnů, pokud si ho tedy nerozhodne prodloužit. Všichni z Michaelova okolí se však shodují, že ultramoderně vybavené bydlení se šesti ložnicemi, kterým dominanují prosklené zdi, si zpěvák bude užívat déle nebo ho rovnou koupí do osobního vlastnictví.

Georgovy úspěchy

Rodilý Londýňan George Michael dosáhl nevídaných úspěchů. Ve svých pětadvaceti letech se mohl pochlubit 80 miliony prodaných alb po celém světě a už tehdy zpíval na největších a nejdůležitějších koncertech v historii.

Je také držitelem nespočtu ocenění a dle toho se odvíjejí i jeho nemalé pří­j­my. Právě díky své píli a výdělkům si může zpěvák dovolit pronajmout vilu za 5,6 milionu.

Nahlédněte do prosluněné rezidence Christiny Aguilery

Do rozlehlého obývacího pokoje se vejde osmnáct hostů. Aguilera má tolik přátel, že jimi místnost bez problému zaplní.

Aguilera si potrpí na krby. Ani v jedné z pěti ložnic nesmí chybět.


Zde si Aguilera pochutnává se svým manželem a synem v japonském stylu.

Běžný člověk se spokojí s domkem o třech ložnicích. Aguilera jich má rozhodně víc!

Kde: Hollywood Hills
Za kolik: 8 milionů $

Popová diva Christina Aguilera (28) od začátku své kariéry ušla pořádný kus cesty. Dnes je z ní úspěšná zpěvačka a mamina na plné obrát­ky, která si může díky svým pohádkovým příjmům dopřát vše, po čem zatouží.

A tak není divu, že si dělá sbírku nemovitostí. Jedno ze svých honosných sídel v Hollywoodu si pořídila již ve svých dvaadvaceti letech. A že to byl výhodný kup.

Za proskle­ný, krásně světlý dům s pěti ložnicemi, sedmi koupelnami a obřím obývákem s kr­bem a k tomu s pozem­kem úctyhodných 5 411 m2 tehdy zaplatila pouhých 5 milio­nů dola­rů.

Christina si tak může udržovat kondič­ku ve dvou bazénech nebo využívat svou skvělě vybavenou tělocvičnu. K dispozici má i lázně, kde pořádá pro přátele ozdrav­né dýchánky.

Dům však má i svá negativa - nebezpečné rohy, ostré hrany, skleněné stěny - zkrátka nic pro malé děti. Proto má Aguilera k dispozici další tři sídla, která pravidelně střídá...

Opustí svůj domov?

Z nevinné blondýnky se v roce 2000, kdy se do rádií dostal její mega hit Genie in a Bottle, stala velká popová star. Zprvu si své slávy užívala se vším všudy - než se koncem roku 2002 poznala s hudebním obchodníkem Jordanem Bratmanem.

Po třech letech oznámili na sv. Valentýna zásnuby a v listopadu téhož roku se i vzali. Pak si chvíli užívali sami sebe, než ohlásili, že čekají prvního potomka. Chlapeček Max Liron se narodil loni v lednu a od té doby je Aguilera spíš mámou než zpěvačkou.

Dokonce se netají tím, že chce další dítě a že na něm s manželem aktivně pracují. Právě sídlo, ve kterém teď žijí, budou muset opustit, jelikož skrývá mnoho nástrah pro Maxe i potenciální přírůstek.
Jessica Alba se rozšoupla

Zdánlivě prostý dům je zblízka úchvatný. Už jen terasa a park s bazénem stojí za ty peníze...

Monstrózní kuchyně.

Útulná ložnice s krbem.

Koupelna jako z pohádky.

Pořídila si manžela, miminko a k nim dokoupila i úžasné rodinné sídlo na kopcích Los Angeles.

Kde: L. A., Beverly Hills
Za kolik: 4,1 mil. dolarů

Není divu, že téhle nabídce realitního makléře nemohla krásná herečka Jessica Alba (27) odolat. Předtím, než porodila své první dítko, hledala s manželem Cashem Warrenem (29) nové rodinné hnízdečko. A italská vila, šikovně posazená těsně vedle N. Beverly Drive, je jedním slovem
dechberoucí!

Luxusní záležitost

Dům, který zvenku vypadá poměrně skromně, nabízí překvapivý prostor - 443 m2. Z romantického hlavního obývacího pokoje se vychází na rozlehlou venkovní terasu s úžasným výhledem. Čtyři ložnice a čtyři velké + dvě menší koupelny vystačí i pro hosty.

Uprostřed dlouhé kuchyně s profesionálním vybavením se vyjímá, možná až příliš, obrovský mramorový stůl. Mnohem útulněji vypadá půvabná velkorysá veranda s venkovní jídelnou - tam si romantickou večeři při svíčkách rozhodně umíme představit.

V celém domě, který Jessica od původních majitelů koupila i s vybavením, jsou originální italské obklady a keramika. Všechny pokoje mají výstup ven. A v přilehlém parčíku se skví bazén, lázně a vodopád. Prostě - Jessičin dům nemá chybu.

Zámecký život Ozzyho Osbourna

Bazén s kamennou fontánou a pompézním vstupem do domu.

Obývací pokoj je vybaven nábytkem pro zámek jako stvořeným

Pro posezení s přáteli i odpočinek se hodí kout v zahradě.

Načančaný pokoj pro hosty je v převážně bílé barvě.

Kontroverzní rocker prodal svůj dům v Americe.

Kde: Hollywood
Za kolik: 15 milionů dolarů

Rocker Ozzy Osbourne se zbavil svého luxusního domu v Hollywoodu! Za sídlo, v němž se odehrávala úspěšná reality show Osbourneovi, dostal pohádkovou sumu. Mediálně známá luxusní vila stála nového majitele v přepočtu asi čtvrt miliardy korun.

Ten získal kromě šesti ložnic také všechny vymoženosti moderní techniky, pro které měl Ozzy slabost. Koupelna je tak například vybavena toaletou, jejíž poklop se automaticky zvedá, jakmile někdo vejde. Navíc se pyšní vyhřívaným prkénkem a uživatele po vykonání potřeby dokonce omyje a osuší.

Součástí domu zůstal i Ozzyho litinový krucifix. Někdejší frontman kapely Black Sabbath se společně s manželkou Sharon, která je televizní hvězdou a sudí v soutěži pěveckých talentů, rozhodl po odchodu svých dvou mladších dětí - dvacetiletého Jacka a jednadvacetileté Kelly - z rodného hnízda přestěhovat do menšího domu ve Velké Británii.

Jak si žije Kate Moss

Luxusní sídlo na pobřeží oceánu dýchá přirozeným vkusem.

Přírodní tóny a masivní dřevo působí velmi jemně a teple.

Obrovská kožená sedačka a krb přímo lákají k lenošení v ponurém dni.

Rodilá Angličanka Kate Moss (34) nyní vyměnila deštivý Londýn za slunné L. A.


Kde: Los Angeles

Za kolik: 60 tisíc dolarů měsíčně

Světová topmodelka dala vale rodné Anglii a s rodinou přesídlila na teplejší místo - její volbou byla mekka filmové branže Los Angeles. Milionový dům na útesu je jako z pohádky. Kdykoliv se Kate zachce, může se i s dcerou Lily Grace kochat nádherným výhledem z téměř všech místností své rezidence.

Exkluzivní je ale i cena, za kterou má celebrita dům pronajatý. Za 60 tisíc dola­rů měsíčně může i s hosty užívat ke sportu a relaxaci tenisové kurty, krytý plavecký bazén či saunu s jacuzzi vanou. Pokud se návštěva rozhodne přespat, neochybně bude mít kde.

Prostor nabízí šest ložnic a sedm koupelen. Luxusem je venkovní bazén, jak jinak než s výhledem na pláž a oceán. Vzdušnost, nepřekonatelné vyhlídky a opečovávaná zahra­da jsou typickými znaky prostorného obydlí.

Přírodně laděný interiér láká svou vlídnou atmosférou a všudypřítom­né dřevo umocňuje dojem tepla a pohody. Skvostnou vilu stojící na pobřeží si modelka a příležitostná zpě­vačka vybrala ještě se svým ex-příte­lem Jeffersonem Hackem.

Jak si žije Charlie Sheen

Ultramoderní a přitom velice vkusná stavba v atriu schovává nezbytný, zajíma­vě řešený bazén.

Decentně laděný dům rozsvěcují výrazně barevné dekorace.

Na koupelně rozhodně architekt ani majitel nešetřil.

Známý bouřlivák se změnil - má novou ženu, nový dům i slušné způsoby.


Kde: L. A., Hollywood
Za kolik: 2,5 milionu $

Výbušná povaha proslavila Charlieho Sheena (42) snad víc než jeho herecké výkony. Skončil dokonce se soud­ním zákazem přiblížit se ke své exmanželce Denise Richards. Před rokem se ale jako mávnutím proutku změnil.

Potkal totiž osudovou lásku - o dvanáct let mladší Brooke Müller. Po týdenní známosti ji pozval na romantickou dovolenou do Kostariky a domů z tohoto malého ráje už Brooke odjížděla s diamantovým zásnubním prstenem od Tiffanyho za 10 milionů korun.

Letos v květnu se zamilovaný páreček vzal a Charlie jen kvete. Chová se jako vzorný přítel, dokonce funguje i jako ukázkový otec dvou dětí z manželství s Denise. Na rozšíření rodiny pomýšlí i s Brooke.

Možná proto neváhal investovat 2,5 milionu dolarů do nového domu v Hollywoodu, kam se spolu přestěhovali. Sídlo se čtyřmi ložnicemi je stejně harmonické jako život, který dnes vyléčený průšvihář vede - vyniká čistými liniemi a supermoderními prvky.

Reese Witherspoon: Jak bydlí Pravá blondýna

Stylové nádvoří

Vstupní hala

Velkorysá kuchyň


Na muže nemá Reese Witherspoon poslední dobou štěstí. O to víc se upnula na zařizování nového domu.

Kde: Ojai, Kalifornie
Za kolik: 6,9 milionu dolarů


Ještě předloni měla půvabná herečka Reese Witherspoon (32) jedno z nejspokojenějších hollywoodských manželství, dvě rozkošné děti, krásný dům v L. A. a po úspěchu komedie Pravá blondýnka skvěle našlápnutou kariéru. Bohužel právě to bylo důvodem, proč vztah s kolegou Ryanem Phillippem dostal první trhliny.
Následoval nikterak příjemný rozvod. Když pak nevydržela ani romance s fešákem Jakem Gyllenhaalem, Reese si řekla dost. Rozhodla se skoncovat s mužský­mi a věnovat jen svým dětem Avě a Deaconovi.
Aby byla rodinná idylka dokonalá, dala vale hollywoodskému mumraji a poohlédla se po něčem klidnějším. Ranč ve starém španělském stylu ve městě Ojai 60 mil severně od Los Angeles se zdá být tím pravým místem.
Kouzelná nemovitost schovaná na sedmiakrovém pozemku v Ojaiském údolí má pět ložnic, garáže pro čtyři auta, luxusní stáje a kromě obytného domu také několik velice citlivě a stylově zrenovovaných dalších budov. V takovém domečku se na milostná zklamání zapomíná skutečně snadno.

Jak bydlí Nicole Kidman 1.dům

V klasicky koloniálním stylu zařízený dům v Nashvillu vyměnili Nicole Kidman a Keith Urban za modernu v L. A.

Málokterý dům působí tak příjemně lehkým dojmem jako tenhle.

Obrovská, praktická a moderní ­ - kuchyň, jakou bychom všichni brali.

Australská kráska pojala přípravu na první miminko po svém - místo výbavičky sháněla nový dům.

Kde: L. A., Hollywood
Za kolik: 4,7 mil. $

Krátce poté, co herečka Nicole Kidman porodila svou dcerku, všechny kolem překvapila pro jistotu hned dvakrát.

Nejdříve jménem Sunday Rose (Nedělní růže), které holčičce vybrala, a pak tím, že hned po návratu z porodnice opustila svůj oblíbený klidný Nashville a nastěhovala se do nového domu přímo v centru dění, na vyhlášené Lime Orchard Road v Los Angeles.

Dům s pěti ložnicemi a pěti koupelnami je zařízený ve velmi moderním stylu se spoustou skla. Zahrada s obrovským bazénem se schovává pod korunami stromů a přímo z domu se nabízí kouzelný výhled na kaňon. Není nouze ani o sla­v­né sousedy.

Tím nejbližším je zpěvačka Jessica Simpson. Nicole s manželem Keithem Urbanem za nemovitost neváhali zaplatit 4,7 milionu dolarů, takové hnízdečko totiž hledali víc než rok. Jeden nedostatek krásná vila přece jen měla - všechny dětské prostory byly zařízeny jako pro chlapečka.

To ale není problém změnit. Hereččin vyhlášený dům v australském Sydney už patří minulosti. Nicole se nelíbilo, že nemá dost velký trávník, aby se na něm mohla batolit její holčič­ka, a rozhodla se ho prodat. Poohlíží se po jiném - s rozlehlou zahradou. Ve stěhování zřejmě našla zálibu.

Dům i s hangárem a letadlama můžete spatřit u Johna Travolta

Kde: Los Angeles
Za kolik: 7,5 mil

Vášnivý pilot John Travolta prý tráví nejvíce času u sebe na letišti nebo v letadle a ve vzduchu.
Protože to sousedům vadilo, rámus vedne i v noci John toho musel nechat ale nevydržel to moc dlouho a opeť létal proto na něj sousedé podaly stížnost za rušení nočního klidu!Ale John jako vždy létal a proto toho nechaly být a aby John byl jako vzorný soused létá jen přes den ale občas přeci jen i v noci.

Auta Celebrit

16. července 2009 v 14:39 | Spidercat |  auta celebrit

Auta celebrit

Auta i barvy co tady jsou jsou opravdu jejich!
třeba Julia a Leonardo mají stejnou barvu auta i značku!:-)


50 Cent

Kim Kardashian

Anna Kurnikova
Simon Cowel
Britney SpearsDavid Beckham


Hilary Duff
Paris Hilton
Paris je opravdu blázen do Bentleů.Kdo by také nebyl že?:)

Miley Cyrus
...

Orlando Bloom
Julia Roberts
Leonardo DiCaprio
Lindsay Lohan

Usain Bolt

..

Madonna


Charlize Theron
Jay Leno
..
..
Jamie Lynn Spears
Sienna Miller

Tom Cruise

Tyra Banks

Holly Marie Combs
Sylvester Stallone
....
....

Reese Witherspoon

....
Stephen Ireland-Jessica 
toto auto není nikoli Stephena ale jeho přítelkyně Jessicy!kterou si velmi hýčká ..tento dárek dostala k 24 narozeninám :)
..
..


Alyssa Jayne MilanoRose McGowan

2. auto Rose se kterým jezdí nejčastěji


Shannen Doherty2.auto


3.auto

Rozhovory s Celebritami

13. července 2009 v 12:22 | Spidercat |  Rozhovory s celebritami
Rozhovory..s celebritami znamenají že udělám nějaký rozhovor s celebritou...který si potom budete moci přečíst..

Svatby celebrit

1. července 2009 v 15:50 | Spidercat

Svatby celebrit (vybírám jen ty nejhezčí videa ze svadby!)

Courtney Cox Arguette a vše okolo jejich svadby s Davidem Arguettem


Svadba-

Svatba

Kdy: 12.června 1999(12.6 1999)

Kde: Grace Cathedral, San Francisco

Počet hostů: 250

Nevěstiny šaty: Hedvábné krepové šaty značky Valentino se 180cm dlouhou vlečkou.

Svatební kytice: Rudé růže

Zajímavost: David nemohl prstýnek na Courtneynin prst navléknout.Po dlouhém zápolení ho olízl a prsten konečně sklouzl..
Chyběl na svatbě někdo? Ne,všichni hosté dorazili.


Svadba na rychlo Holly Marie Combs Donoho a Davida Donoha

Holly Marie Combs a její dnes už manžel David Donoho plánovaly svadbu už delší dobu, ale vzhledem k tomu že Holly čekala syna Finleyho,se rozhodly se svadbou pospíšit a také se stalo bylo to velmi na rychlo.Obřad se konal u Holly a Davida na zahradě a doma kde se cítí prý nejlépe

Hosté

Holly a David nechtěly moc velkou svadbu ,jen v okruhu přátel a blízkích také se tak stalo na jejich svadbu dorazilo přes 20 lidí.Na svadbě samozdřejmě také nesměla chybět Alyssa Jayne Milano a Shannen Doherty.

Dary

Pro Holly byl prý samotný dar svadba a synové.Její manžel David tvrdil to samé.
Holly a manžel dostaly od rodičů starožitný porcelán po jejich rodině a starožitnou truhlu, čehož si Holly velice váží,a přiznala se že hrozně miluje staré věci samozdřejmě jen co se týče nábytku,porcelánu a tak podobně ale co se týče oblečení,na to má Holly velmi odlišný názor.Nebo také dostaly kolébku pro syna a různé oblečení.Prý dostaly také velké srdce jako bulík i s rukama cehož si též hodně váží.Dále dostaly luk spíše její manžel a kytaru hodně starou.Holly a David dostaly dokonce i dárek od samotné Britney Spears která se za Holly zastavila aspoň kvůli dárku zaspívala jim písničku a dalajim velkou knihu plnou vzpomínek,dokonce se zastavil zaspívat i Mario(s písničkami třeba jako Let Me..atd..A ještě aby Holly nezapoměla prý dostaly poukaz do třetího nejdrašího starožitnictví v Americe.

Holly David a druhý syn Finley(dnes už má třetího syna jménem Kelley James)

Dne 14.2. 2004 se Holly provdala za Davida Donoha.V té době,jak je vidět na jejím bříšku už čekala Finleyho.A tady je jsou fotky ..i s muzikou je to lepší než jen fotky:-)


Christina Aguilera a Jordan Bratman po té co se vzali, se Christine velmi daří nejen v soukromý ale i v práci.V soukromém životě se jí též daří. 19.11.2005 se provdala za Jordana Bratmana a 12.1.2008 porodila jejich prvního potomka - chlapečka jménem Max Liron Bratman
V současné době pracuje na novém albu, které má vyjít tento rok, v září a dokonce má i nový parfém ,,By Night", který by měl na
trh přijít už tento rok v červnu.

Manželství A Svatba:-)

Všechny informace o svatbě a manželství Christiny a Jordana.

Christina Aguilera a Jordan Bratman se rozhodli po tříletém vztahu vstoupit do manželského svazku. Učinili tak tradiční svatbou 19. listopadu 2005. Christina z úcty k manželovi sundala svých 12 piercingů. Chrisina ani Jordan ještě nikdy nebyly ve svazku manželském.

Christina Maria Aguilera se narodila 18. prosince 1980 v New Yorku. Jordan Bratman v červnu roku 1977. Přesné datum jeho narození není známo, spekuluje se o 4. červnu, což je den, kdy v roce 2005 Chris uspořádala pro Jordana narozeninovou oslavu.

Jak se potkali:
Pár se seznámil v roce 2002. V tu dobu pracoval Jordan pro Azoff Music Management, což je Christinina manažerská společnost. Navzájem je představil její manažer Irving Azoff.

Zásnuby a oslavy:
11. února 2005 byl pár v pokojovém hotelu Carmel California, který byl vyzdoben okvětními lístky z růží, balónky a dárkovými koši. Každý box obsahoval jednu báseň, kterou napsal sám Jordan. Když Christina otevřela poslední koš, našla uvnitř prsten. Jordan poklekl na kolena a řekl: "Vzdáš mi tu poctu, že se staneš mou ženou?" V dubnu 2005 Christina, Jordan a jejich rodiny uspořádali párty v Santa Monice. Mezi dekoraci při stolování patřily malé svatební koláčky a plátky růží. Jordan přenesl symbolicky Christinu přes práh restaurace.

Pár měl rozlučkový večírek 28. října 2005 ve stylu Halloweenu v Hard Rock Hotel & Casino v Las Vegas. Christina byla převlečená za zdravotní sestru a Jordan byl oblečen jako doktor.

Svatba :-)
Christina přijela na svatební obřad v bílém automobilu Rolls Royce Phantom. Christina a Jordan měli svatbu při západu slunce pod přístřeškem nedaleko lesa v Staglin Family vinohrad v Napa Valley v severní Kalifornii (fotografie níže). Obřadu se účastnilo početných 130 hostů. Mezi hosty byla samozřejmě matka Chris, její tanečníci a manažel Irving Azoff. Jordan a Christina měli zkušební večeři s japonským týmem v pátek před samotným obřadem ve středisku Auberge Du Soleil v Napa Valley (fotografie níže). Občerstvení a hlavní menu měla na starost Christiny oblíbená japonského sushi restaurace Hamasaku.
Pár požádal všechny hosty, aby nenosili žádné svatební dary a aby místo nich přispěli obětem hurikánů Katrina a Rita.

Svatební šaty a doplňky:
Christininy svatební šaty navrhl slavný designér Christian Lacroix. Z vlasů měla udělaný drdol ozdobený šperky a bílými květinami. Snubní prstýnky navrh Stephen Webster - pro Christinu nechal udělat speciální prsten z platiny s pětikarátovým diamantem. Žena Stevie Wondera, Kai Milla navrhla šaty pro družičky.

Christina o Jordanovi:
"Vždycky začnu brečet, když si uvědomím, co všechno přinesl do mého života. Tak jako v týmu se navzájem povzbuzujeme, děláme se silnějšími, chytřejšími a... prostě lepšími."

A teť konečně video ze svadby Christiny Aguilery tedy fotky ..s písničkou myslím že je to lepší než fota ale ty sem postupně též dodám:-)


19.11.2005 se provdala za Jordana Bratmana

Toto je video přímo ze svadby..bylo vidět že svadbu měli velice poklidnou:-)!!!
opět video ale tentokrát s fotkami!


opět video s fotkami kde je vidět jak si na vlastní svadbě Christina zaspívala!:-o


.:: Marcia Cross slavila stylově ::.
----------------------------------------------------------------------------


Pro ty co to ještě nepostřehli, tak se Marcia provdala za burzovního makléře Toma Mahonyho. Svatbu měli v kostele v San Gabrielu. Marcia na sobě měla svatební šaty od "Reem Acra". Sestra Ellen hrála na kytaru a zpívala písničku "Only Love Remains" zatímco Marcia šla uličkou po boku svého otce Marka Grosse (83) s své matky Janet (72). Marcia měla také 7 dívek ve věku kolem 12 let (především děti jejich známých), které jí před nohy házeli květiny. Mimo to, bylo pozváno 220 hostů na svatbu včetně Evy Longorie, Fellicity Hoffman a Williama H. Macyho.

Posvatební hostina se konala v hotelu Ritz v Pasadeně v Kalifornii.
Tato svadba se odehrála dne 24.června 2006(24.6 2006)

Toto je video je lepší!Marcia tam je až od 7 min..tak si to kdyžtak přetočte!!!

A to je, video kde marcia povídá o své svadbě jaká byla atd..jsou tam fotky ale i mezitim videa třeba jak tančila se svým otcem:-) určitě to stojí zato!TOTO JSOU FOTA
Svatební oznámenía další fotky hostina atd....prostě hodně okamžiků ze svatby

hostina


společné foto kamarádek a Marcie, a proč tam chyběla Teri Hatcher?neměla prý čas a navíc se v té době nepohodly
Eva Longoria a Tony Parker(v té době ještě nebyla provdaná)

drůžičky a Marcia
Marcie otec a matkadrůžičky a Marcie

krájení velikého dortu 5 patrového!

1.novomanželský polibekMarcia and Tom
Po focení to už nemohly vydržet i před tím se už červenal a tady je důkaz jak vybouchly smíchy
:-o


Svatba Nicole Kidman a country zpěváka Keitha Urbana, den po té co jse provdala Marcia Cross s Tomem Mathonym.Byla to shoda okolností?Ještě ani neoschly slzy dojetí nad romantickou svatbou a jepičím manželstvím herečky Renée Zellweger a country zpěváka Kenna Chesneyho a svět celebrit už servíruje svým věrným další lahůdku: australská herečka Nicole Kidman se tento víkend znovu vdává a bere si, světe div se, také countryového zpěváka - Keitha Urbana. Country music je patrně v kurzu. Otázkou zůstává, zda bude jejich společný osud šťastnější.
Renée prý dokonce své kamarádce a herecké kolegyni z filmu Návrat do Cold Mountain radila, aby si svatbu ještě rozmyslela. Ale Nicole ji patrně neposlechne, o čemž svědčí i již objednaný patřičně okázalý hotel pro svatební hosty. A také přestoupení rusovlasé krásky zpátky na katolickou víru, kterou opustila, když při svatbě s prvním manželem Tomem Cruisem absolvovala scientologický obřad.
Vztah Nicole a Keitha má proti dvojici Renée a Kenny již rozhodně delší trvání. Ti se brali po pětiměsíční známosti, zatímco o sympatiích Nicole k hezounkovi Keithovi se začalo šuškat už loni v srpnu, kdy se na něžných procházkách ruku v ruce dostali pod svědomitý dohled fotografů.
S Keithem se prý Nicole seznámila loni v lednu v Los Angeles na galavečeři pořádané při vyhlašování významných Australanů. A v prosinci jejich vztah oficiálně potvrdil bývalý manžel Cruise. Zasnoubení oznámil slavný pár v květnu a spekulovalo se dokonce i o těhotenství, když byl Urban spatřen, kterak "drží ruku na bříšku Nicole", které bylo "nezvykle vypouklé".

Své Ano si řekly dne 25.6.2006

foto ze svadby

Nicole v autě se svým otcem..:-)

No a tady je takové video..ze svadby..:-)Avril Lavigne: Svatba!

Punková princezna Avril Lavigne si o víkendu dne 15.7.2006
nečekaně vzala svého přítele Derycka Whibleyho (26).

Divoká zpěvačka řekla frontmanovi skupiny Sum 41 své ano během soukromého obřadu ve městě Montecito v Kalifornii.
Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Lavigne vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem. (jc)

Avril si vzala Darycka dne 15.7.2006Protože Avril a Deryck mají hodně fotek..ze svatby tak tady máte video všech fotek ,fotky sem pak přidám zvlášť


boužel toto manželství se rozpadlo