Duben 2009

bydlení...slavných 1.

5. dubna 2009 v 15:46 | Spidercat |  bydlení..slavných

Ahoj, tak jsem tady opět....je zde bydlení a pod nimi adresy jen někde....na konci je anketa tak mi na ni odpovězte a napište které bydlení se vám líbí NEKOPÍROVAT JEN KDYŽ SE ZEPTÁTE!

Felicity Huffman
..
Její vilou v Los Angles chrání před pohledy nepovolaných vysoká betonová zeď.Omítka domu je světlá,o to více vynikají červené krovy na všech střechách.Felicity Huffman(44)bydlí v zajímavě členěném domě s manželem Williamem Macym,ze kterého je provdaná už šest let,a s dcerami Sophli a Georglí.Obydlí si umí náležitě užít:,,Zbožnuji Švédský nábytek,čtení v posteli a dobrý čaj,"prozrazuje blondýnka.

Marcia Cross
..
Černovláska(45),která má v seriálu pernamentní manželské problémy,je v soukromí absolutně šťastná.S manželem Tomem Mahoneym a nedávno narozenými dcerami-dvojčaty žije v rozlehlém domě v Santa Monice.Manželé koupili před dvěma roky za 55 milionů korun a kompletně zrekonstruovali.Samozdřejmě nechybí bazén ukrytý v zahradě za domem.Mimochodem-Marcia v soukromí vůbec nevaří,rodina se stravuje v restauracích.


Teri Hatcher
..
Teri(42),nejlépe placená hvězda seriálu,žije paradoxně v nejskromnějším domě.Její vila s obytnou plochou 400 metrů čtverečních leží v údolí San Fernando.V těsném sousedství Teri žije George Clooney.Dům,ve kterém herečka bydlí už několik let,je zařízený tmavým dřevěným nábytkem a stěny zdobí mozaiky.V zahradě se vyjímá dvacetimetrový bazén a v lesíku za domem se Teri může procházet kolem soukromého rybníku.Rozvedená Teri v domečku,který koupila za bezmála 50 milionů korun,bydlí s desetiletou dcerou Emerson.Polohu si herečka nemůže vyna-chválit-do studia to má pouhých 5 minut.

Eva Longoria

Toto je její vila kde bydlela i před tím než se provdala....(ale podle dostupných info.jí stále patří)
Je nejdrobnější ze všech čtyř zoufalých manželek, ale dům má obrovský jak palác. Čím je totiž Eva Longoria slavnější, tím větší a větší jsou její obydlí.
Před rokem si koupila dům, za který zaplatila téměř 80 milionů korun. Atypicky řešená stavba leží na kopci v Hollywood Hills a je z ní úžasný pohled na město i kaňon. V domě je šest ložnic, šest koupelen, kinosál, fitnes, sauna a dva bazény - vnitřní i vnější.
..
Eva Longoria působí na obrazovce i v soukromí jako oslnivá filmová diva. Zatímco v seriálu Zoufalé manželky ztělesňuje krásnou a záletnou Gabrielle, v civilu si libuje v luxusních radovánkách Když pracuje v Los Angeles, večeřívá ve vyhlášené restauraci Chateau Marmont ve společnosti Victorie Beckham, a svou nedávnou svatbu s francouzskou basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem oslavila v jednom z pověstných zámků na Loiře. To je ale jen jedna půlka jejího života Ta druhá se odehrává v texaském zapadákově, kde má se svým novomanželem trvalé bydliště. Do práce v losangeleských studiích to odtamtud má nějakých dva tisíce kilometrů. "Někdo dojíždí do práce autem. Já dojíždím letadlem, a to asi tak třikrát týdně," říká. "Každý volný den trávím v Texasu. Pořád se s Tonym nemůžeme nabažit toho, že jsme manželé. Jsme nadšení, že jsme otevřeli novou životní kapitolu.Jejich Texaský dům je od všeho něco řekla Eva podlahu mají v Italském stilu,ložnici a jídelnu ve Švýcarském stilu a jídelnu v Texaském stilu přesvědšivě přiznal mladý pár Parkrových.V této vile bydleli ale už jí prodali.


Toto je jejího manžela vila kde bydlí oba dva

Sexy Eva Longoria: Z klučičího doupěte se stal ráj pro dva!

Po dlouhém randění, provázeném rozchody a udobřováním, se nakonec Eva s Tonym vzali a od té doby spolu i bydlí.


Herečka Eva Longoria sice vydělává dost peněz na to, aby si mohla koupit svůj dům, ale raději se přestěhovala k manželovi.

Kde: San Antonio(Texas)
Za kolik: 782 040 dolarů

Než si basketbalista Tony Parker (26) před necelými dvěma lety vzal za ženu 'zoufalku' Evu Longoriu (34), bydlel v rozlehlém sídle sám. Dům na pozemku o rozloze 65 akrů si sportovec koupil v pouhých devatenácti letech a tehdy za něj zaplatil 'směšných' 782 040 dolarů.
Odhad ceny nemovitosti se v dnešní době vyšplhal o sto tisíc dolarů výš. Tony si k do­mu pořídil venkovní bazén a nezbytné basketbalové hřiště, které si vyšperkoval logem svého týmu Spurs. A kdyby si chtěl pozvat celý svůj tým na návštěvu, o nocleh by měli postaráno.
K dispozici je pět obrovských ložnic, prostorná kuchyně, koupel­na na každém poschodí a dokonce oddělené apartmá pro nevšední hosty. To je propojené s lázněmi, kde je vířivka a dvojitý krb, který prohřeje nejen apartmá, ale i lázně.
Když si ale Tony 7. 7. 2007 řekl ano s Evou, znamenalo to pro něj konec samostatného bydlení. Po svatbě se k němu Eva ihned nastěhovala a netrvalo dlouho, pustila se do velkých úprav. Kromě jiného pořídila novou dlažbu v celém domě - speciální kachle jim zdobí i práh u vchodových dveří.
Nechala také vybudovat speciální mediální pokoj, jejž využívá jako pracovnu a kde se konají případná setkání s novináři. Pro případ, že by se Eva při práci hodně unavila, sousedí tato místnost s rozlehlou terasou, kde se může nadý­chat čerstvého vzduchu nebo se protáhnout svou oblíbenou jógou.

Nicole Scherzinger


Alyssa Jayne Milano

Její prví vila kterou má do teť


Mapa

adresa vily Alyssy Jayne Milano-můžete jí napsat ale nezaručuju vám že vám odepíše!!!:-)

Alyssa Milano
The Warner Bros network
3701 West Oak Street building 34 R,B
Beverly Hills CA 91505
USA

Jak bydlí Alyssa Milano ...
Dům,který si pořídila před sedmi lety tak trochu připomíná pohádkový zámek.Leží v zalesněných kopcích blízko údolí San Fernando Valley,které patří k Los Angeles,ale ruch velkoměsta sem nedolehne.Aby se k domu člověk vůbec dostal,musí zdolat úzkou horskou silnici se spoustou ostrých zákrut a devadesátistupnových zatáček.Až z toho mrazí v zádech!Alyssa si na tohle malé ralley za ta léta zvykla,ale ten,kdo k ní jede na návštěvu poprvé,musí mít hodně pevné nervy...
Honosné sídlo obklopené rozlehlou a udržovanou zahradou,která je plná palem a pestrobarevných květin,působí neskutečně klidně a harmonicky.Stejný pocit vyvolává i interiér.Žádný minimalistický styl skla a kovu,ale místnosti plné světla a barev!Všude jsou květiny,obrazy se svatými,krucifixi,růžence,sošky a svíčky.,,Jsem přímo posedlá uměním s náboženskými motivy",přiznává Alyssa.Tahle její záliba nejspíš pramení z dětství.,,Vyrůstala jsem v katolické rodině a k víře jsem byla vedena od malička. Někdo se může pozastavit nad tím,že to u mě doma vypadá skoro jako v kostele,ale mě tyhle věci neskutečně uklidnují," vysvětluje Alyssa.,,Cose týká výběru maleb na stěny měla jsem hned jasno.Šampanskou barvu mám nejradši."
Zprostorné vstupní haly,které vévodí vzrostlé kapradí a ratanová křesla,se jde do obývacího pokoje.Ten je společně se zahradou jejím nejoblíbenějším místem v domě.Nechala ho zařídit velkým akváriem,kulečníkovým stolem a vchází se odtud i do sauny,kde Alyssa ráda relaxuje.Hned vedle je kuchyn s jídelnou.,,I když vaření není mým oblíbeným koníčkem,kuchyn je pro mě opravdu důležitá.Je to takový symbol pohody a rodiny.,"říká Alyssa.
V domě je celkem pět ložnic a šest koupelen,aby nejenom Alyssa,ale i její přátelé a v budoucnu i případná rodina měli veškerý komfort.Na zahradě samozřejmě nechybí ani bazén,ale ten Alyssa moc často nevyužívá.,,Přiznávám se,že mi plavání nic moc neříká.Ne,že bych to neuměla,ale nevlezu do vody,která má mín než 30°C.A to je i tady problém,směje se."
A její dům který patří jejímu bývalímu manželovi kde byla na posledy v roce 2008


Rose McGowan

To je dům Rose Mc Gowan zná ho velmi dobře kde žila se svými rodiči už jako málá

A to je její druhá vila kde momentálně tráví dosti času a daleko od práce
Shannen DohertyHolly Marie Combs


Courtney Cox Arquette

Koupelna se speciální vanou je pro relax jako stvořená


Kde: Malibu
Za kolik: 20 milionů dolarů

Nový přepychový dům si slavný pár pořídil docela nedávno. Herečka si spolu se svým manželem vybrala předem prověřenou lokalitu - necelých pět mil od nové rezidence totiž stojí jejich současný dům, který je právě k prodeji za 33,5 milionu dolarů.

K nově nabyté honosné vile s výhledem na Pacifik patří pozemek o rozloze přes 8 tisíc metrů čtverečních. Svá zákoutí si v domě najdou vyznavači jakéhokoliv odpočinku - k zahřátí láká obrovský krb, terasa s výhledem na oceán čiší romantikou a pomazlit tělo lze v jedné z koupelen, kde je vana s horkými proudy.

Pokud by se zdálo, že 5 ložnic a 5 koupelen je pro návštěvy poněkud málo, je to pouze klam. Na stejném pozemku totiž stojí ještě dům pro hosty se samostatnou příjezdovou cestou. Proslýchá se, že byl vybrán speciálně pro Jennifer Aniston, která tak bude nejlepší kamarádce stále nablíz­ku.

Jennifer Aniston

V osobním životě se sice herečce Jennifer Aniston nedaří, za to ten pracovní, to je trochu jiné kafe. Jennifer si totiž na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat a tak v době finanční krize nouzí rozhodně netrpí.
Důkazem je tento dům, který sice zakoupila už před několika lety, ale až teď ho nechala kompletně zrekonstruovat, čímž navýšila jeho hodnotu zhruba na 15 miliónů dolarů.
Tenhle skvost, který si Jennifer mimo jiné sama navrhla, má 7 koupelen, 6 ložnic a to nejmodernější vybavení. Pro dostatek soukromí je navíc obehnán kolem dokola dvoumetrovou zdí a co víc, nachází se přímo v luxusní čtvrti Beverly Hills

Lisa KudrowLisa Kudrow 45-Lisa a její manžel Michael Stern mají syna Juliana Murray.

Lisa kudrow se svým manželem a synem si pořídily konečně vylu ale ona sama to bere jakože je to dům jen trochu větší..!'Dříve bydlela v malém rodinném domku potom v bytě a teť konečně ve vilce kde jsou všichni šťastný.Prý to dlouho udrželi v tajnosti,prý když jí koupily nebyla zrovna obytná byla v dezolátním stavu je zroku 85,když vylu opravovali prý pomáhala i Lisa protože nebyli natom finančně nejlépe..nebo to jen dělali?

za kolik-$ 1.239.920 (dolarů)

Počet místností:7
Počet ložnic:4
Počet koupelen: 2
venkovní bazén: 1
venkovní grilování
tělocvička
zahrada

rok výstavby 85
Typ lokality-Venkovská, U moře
Výhled-Výhled na les,Výhled ze zahrady


Liv Tyler

Herečka Liv Tyler si udělala po delší době radost a svůj majetek obohatila o další nemovitost, kterou zakoupila v luxusní čtvrti Los Feliz v Los Angeles.
A i když to na první pohled možná nevypadá, sídlo má opravdu velkou hodnotu. Sympatickou herečku konkrétně vyšlo na 2,6 miliónů dolarů.
Bylo totiž postaveno v roce 1935, má 5 ložnic, 5 koupelen, obrovský pozemek, ale hlavně velmi lukrativní sousedy.
Hned vedle bydlí například herečky: Katherine Heigl, Rachel Bilson, Kate Walsh nebo Natalie Portman.
Tomu říkáme babinec…

Terminátor

Přestože jako guvernér Kalifornie, už nevydělává Arnold Schwarzenegger zdaleka tolik peněz, jako v dobách své největší herecké slávy, může si pořád dovolit luxusní věci. Tohle je například jeho obrovské sídlo, které jak si můžete všimnout, leží v naprostém soukromí blízko města Brentwood v Kalifornii.
Součástí je samozřejmě obrovská zahrada, bazén, výřivka ale také například tenisový kurt. Kdo z vás by se rád nastěhoval?

Britney Spears


Krize, nekrize, když jde o bydlení, rozhodla se Britney Spears, že rozhodně šetřit nebude.
Před několika týdny si totiž v kalifornské Santa Monice pořídila tento luxusní palác za bezmála 9 mil. dolarů, což při dnešním kurzu vychází zhruba na českých 180 miliónů. A to už je pořádná částka!
Tak kdo z vás by se hned nastěhoval?


Tori Spelling

Krásný dům obklopený voňavou zelení si nemohou manželé vynachválit.

Když vstoupíte do Toriina domu, okamžitě vás uchvátí honosná hala s velikým, stylovým schodištěm.

Vysoké světlé měkkoučké koberce zútulňují podlahy téměř všude.

Speciální úpravu prodělala kuchyně. Z poloviny ji nechali obložit mramorem.

V domě nenajdete žádnou křiklavou modernu. Veškeré vybavení je striktně v klasickém stylu

Nicole Kidman a Keith Urban

Jiní by dali cokoliv, aby si mohli užívat takový přepych. Nicole a Keith jsou však jiného názoru...

V obývacím pokoji stojí i Keitho­vo oblíbené piáno. Bez něj nedá při skládání písní ani ránu.

Netradiční uspořádání kuchyně zajišťuje, že si v ní víc lidí opravdu nebude překážet.

Venkovní sezení manželé rádi využívají k relaxaci nebo k popíjení kávy s přáteli.


Přátelé známého páru jen nevěřícně kroutí hlavou. Luxus rozlehlého domu chtějí totiž manželé vyměnit za farmu!

Kde: Nashville
Za Kolik: 1 milion sedm set tisíc dolarů

Australská herečka Nicole Kidman (41) má sice své honosné sídlo v Beverly Hills, ale raději bydlí s manželem, hudebníkem Keithem Urbanem, v jeho krásném domě v Nashvillu.

Rok předtím, než si ho v ro­ce 2005 za jeden milion sedm set tisíc dolarů Urban koupil, prodělal velkou rekonstrukci, po které vypadal téměř jako nový. Manželům se ale poněkud omrzel a teď se poohlížejí po novém hnízdečku lásky.

Prý by se jim líbil nějaký rozsáhlý statek. Zájemci, kteří by si chtěli sídlo po slavném páru koupit, už musí sáhnout hlouběji do kapsy. Dům má hodnotu dva miliony čtyři sta padesát tisíc dolarů. A co všechno si za tyto peníze bude moci nový majitel užívat?

Čtyři velké ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna na každém patře je samozřejmostí a v žádné z nich nesmí chybět pokud možno co nejvíce zrcadel. V celém domě převládají pastelové přírodní barvy - hlavně béžová a hně­dá.

Většina vybavení je také ve dřevě. Výjimkou je jen tělocvična, za niž by se nemuselo stydět nejedno skvěle vybavené fitness centrum. V ní jsou jsou dominantou tmavé posilovací stroje. A bonusem pro potenciální kupce je, že v sousedství bydlí ještě mnoho dalších celebrit...

Proč chce rodina odejít?

Nicole i Keith pocházejí z Austrálie, kde byli zvyklí na prérie a živočichy všeho druhu. Možná proto jim dům v poklidném městečku Nashville připadá trošku nudný.

Nicole touží po farmě, kde by mohla chovat a opečovávat zvířata, obdělávat půdu a žít jako statkářka. Nebo se tak snaží zkrotit svého nepříliš věrného manžela? Jeho zálety prý už krásnou herečku vůbec nebaví...
Jordan a Peter Andre

Na profesionálně upravený park je nádherná podívaná a bazén je jen třešničkou na dortu.

V převážně dřevem zařízené kuchyni Katie zrovna nespatříte. Spíš než strava ji zajímá dokonalá postava.

Ložnici s krbem, laděnou do lehce historického stylu, si manželé jistě do sytosti užijí.

Ve velké koupelně čeká na Katie neskutečný komfort. Má tu i svůj speciální zkrášlovací koutek.

Přemluvit Australana Petera Andre k výměně Londýna za L. A. nebyl pro Jordan problém.

Kde: Los Angeles
Za kolik: přes 7 milionů dolarů

Britská fotomodelka s uměleckým pseudonymem Jordan, jež se nejvíc proslavila svojí 'úchylkou' na plastické operace a gigantickým poprsím, alias Katie Price (30) se po dlouhých letech bude stěhovat.

S manželem, zpěvákem Peterem Andre (36), přesídlí z rodné Anglie do slunného Los Angeles. Právě tady se rozhodli i se svými třemi dětmi - nejstarším nevidomým synem Harveym Danielem (jehož otcem je fotbalista Dwight Yorke), mladším synem Juniorem Savvou a dcerou Princess Tiáamii Crystal Esther začít zcela nový rodinný život.

Ůdajně je do krásného domu v L. A. zlákala i představa, že je namixovaný španělskou a středomořskou architekturou. Sídlo z roku 1922 bylo nedávno zrestaurováno a rodinka si tak může užívat obřího obývacího pokoje, neotřelé jídelny, rustikální kuchyně nebo také knihovny či speciální místnosti pro hosty.

Katie i Peter jsou vášnivými sportovci a o svá těla se velmi pečlivě starají. Proto i jedním z jejich požadavků na nové bydlení bylo, aby
v domě samozřejmě nechyběla posilovna.

Jako zahrada slouží krásně upravený park, na němž si předchozí majitelé zakládali. Do velkého venkovního bazénu, situovaného přímo u domu, se prý nejvíce těší Katiini potomci. Kousek od něj jsou i lázně, které pro změnu zajímají stále až po uši zamilované manžele.

Pokud si budou chtít pozvat přátele na návštěvu, určitě je ohromí speciální jídelní terasou, ze které je krásný výhled na celé okolí. A kolik že Katie a Peter za tento přepych zaplatí? K letošnímu třicátému prvnímu lednu byla cena na výši 7 milionu dolarů, dnes je to o pár stovek tisíc víc...

Jessica Simpson: Luxusní bydlení v mrakodrapu!

Jessicu by asi dříve ani ve snu nenapadlo, že si jednoho dne bude vybírat, zda chce dům, nebo velký byt. Anebo obojí.

Kde: Las Vegas
Za kolik: 600 000 dolarů

Texaskou blondýnu Jessicu Simpson (28) přivedly na výsluní její sexappeal a podmanivý hlas. Zpěvačka a herečka je dnes 'za vodou', a tak pro ni není problém vytvářet si sbírku nemovitostí.

Nedávno si udělala radost koupí luxusního bytu ve čtvrti bohatých Palm Place v Las Vegas. Pro mnohé by byl byt za více než půl milionu dolarů nepochopitelná věc, ne však pro blonďatou Jessicu.

Na nové bydlení měla totiž spadeno je­ště v dobách, kdy žila s dnes již exmanželem, zpěvákem Nickem Lacheyem, s nímž se v roce 2006 rozvedla.

Mohla by se v něm ztratit...

Důvodů, proč Jessica zatoužila po honosném bytečku, je mnoho. Kromě gigantických rozměrů 1 200 m2, zařízených převážně ve dřevě a mramoru, si kráska užívá koupel v luxusní designové vaně. Z té má totiž krásný výhled na Las Vegas.

Dále má Jess k dispozici ještě obří kuchyni a rozlehlý obývací pokoj s kule­č­­níkem, vedoucí k prostorné terase. Pokud zpěvačka zatouží po zábavě, v okolí svého 'bytečku' má neomezený výběr.

Ona však ráda využívá domácí bar, u kterého ráda hostí své nejbližší přátele. A pokud kráska zatouží po speciální péči, kterou doma nemá, stačí sjet o pár pater níž.

V komplexu má možnost relaxovat v exotických lázních, kde nabízejí masá­že, péče o vlasy a nehty a nechybí ani restaurace se zdravými pochout­kami. Podobného komfortu si užívají i její sousedky Britney Spears a Tyra Banks.

Opuštěná nezůstane

Jessica opustila dům v Beverly Hills, aby ho vyměnila za luxusní byt v Palm Place. A nebude tam sama. Pomalu se k ní stěhuje i její součas-ný přítel, fotbalista Tony Romo.