Únor 2009

Slavné maminky s dětmi

28. února 2009 v 19:43 | Spider.cat

Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová(33) manžel Jaroslav Plesl(novinář) a syn Adam.Také přiznala že je v expresrádiu už od 28.ledna(2009) společně s Veronikou "Koko" Kokešovou od 8 do 10 hodiny ranní.Expresradio se prezentuje hlavně jako hudební rádio zaměřené na kvalitní brit pop, ale v jeho vysílání nechybí mluvené slovo ani zajímavé rubriky. Například unikátní pořad v anglickém jazyce The Dr. Bob show, který se přesunul na odpolední čas 17.00 - 19.00 hod, nebo čtvrteční Black Starr Radio show - pořad moderovaný známými DJ´s Orionem a Trafikem. Oblíbená je také sobotní rubrika Autozone s Petrem Horákem, nebo Muzikizum, ve kterém si hudbu vybírají sami posluchači.


Romana Jákl Vítová rosnička její dcera Sofie a manžel Petr Jákl(hokejista)


Alice Bendová a syn Vašík


NEKOPÍRUJTE PROSÍM OBRÁZKY ANI EMAILOVÉ ADRESY!!!KDYŽ JE BUDETE CHTÍT KOPÍROVAT EMAILI NENO FOTOGRAFIE A NEBO POPIS NAPIŠTE MI!!!A JÁ VÁM ODPOVÍM JESTLI ANO NEBO NE:)
KDYŽ BUDETE CHTÍT SEHNAT NĚJAKOU FOTOGRAFI NEBO POPIS A NEBO EMAIL HEREČKY,ZPĚVAČKY,MODERÁTORKY KOHO KOLI..TŘEBA I ROZVRH A FILM KDE HRAJE NAPIŠTE MI POPŘÍPADĚ NA RUBRIKU JMÉNEM(VĚCI NA PŘÍNÍ) KTEROU MŮŽETE NAJÍT V LEVÉM SLOUPEČKU!VELICE RÁDA VÁM POMŮŽU KDYŽ SE BUDETE ŘÍDIT MÍMI PRAVIDLI :-)Děkuju určitě napište a ptejte se!!!?D.

Americké maminky a tatínkové